Wideodomofony

Z racji na szybko rozwijającą się technologie montujemy na co dzień głównie wideodomofony w technologii IP.

Profesjonalne wideodomofony Hikvision to seria urządzeń przeznaczonych do montażu w systemach 2-wire oraz IP. Produkty są wyposażone w elegancki i funkcjonalny panel zewnętrzny z daszkiem ochronnym oraz wysokiej jakości kamerą. W przypadku sprzętu działającego w technologii IP mamy również możliwość wykorzystania istniejącej sieci Wi-Fi i podłączenia ich bez konieczności prowadzenia dodatkowej skrętki sieciowej UTP. Stacje abonamentowe mogą służyć także do otwierania furtki oraz bramy automatycznej z poziomu aplikacji Hik-Connect.

HIKVISION – SERIA VILLA

Stacje bramowe z serii Villa to zintegrowane rozwiązania dla domów jednorodzinnych, firm oraz małych kompleksów mieszkaniowych. Każdy panel zewnętrzny wyposażony jest w kamerę o wysokiej rozdzielczości FullHD, oświetlacz podczerwieni (podgląd i nagrywanie w nocy) oraz zintegrowany czytnik kart i breloków zbliżeniowych.

Dużym atutem wideodomofonów Hikvision serii Villa jest również możliwość szybkiej konfiguracji urządzeń. Służy do tego przyjazny interfejs Web oraz wbudowana funkcja detekcji ruchu, pozwalająca uruchamiać nagrywanie obrazu bez wcześniejszego wywołania połączenia.

Stacje Villa są świetnym wyborem dla osób poszukujących rozwiązań wideodomofonowych o szerokiej funkcjonalności oraz estetycznym i ergonomicznym designie.

HIKVISION SERIA MODUŁOWA

Nowe wideodomofony Hikvision w technologii IP składają się z dedykowanych modułów, pozwalających na swobodne dopasowanie funkcjonalności urządzeń systemu do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz do charakteru danego budynku.

W skład oferty modułowej wchodzą moduły:

  • czytnika zbliżeniowego Mifare/Unique,
  • szyfratora i klawiatury,
  • sygnalizacji statusu (dla osób niedosłyszących i niesłyszących),
  • listy lokatorów,
  • wyświetlacza LCD.

Nowoczesne wideodomofony Hikvision pracujące w systemie IP 2-generacji mogą pracować zarówno w charakterze jednoabonamentowym, jak i wielorodzinnym. Co więcej, każdy wideodomofon Hikvision współpracuje z innymi elementami automatyki budynkowej i systemami zabezpieczeń, takimi jak system SWiN, kontrola dostępu czy system monitoringu wizyjnego. Seria modułowa jest świetnym rozwiązaniem dla średnich i dużych instalacji wideodomofonowych w kompleksach mieszkaniowych, biurowcach i apartamentowcach.